Dnia 21 czerwca, ramach realizacji programu B&N (Bezpieczni Niechronieni)odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie na temat zagrożeń i niebezpieczeństw, które mogą zaistnieć w czasie wakacji i sposobów ich zapobiegania przez dorosłych i dzieci.

   Uczniowie obejrzeli film o bezpiecznym zachowaniu nad wodą oraz prezentację na temat obowiązkowego wyposażenia rowerów. Dzieci z uwagą wysłuchały rad udzielanych przez policjantów. Następnie wzięły udział w quizie. Za poprawną odpowiedź,  każdy uczestnik otrzymał nagrodę w postaci opaski odblaskowej.

   Po udanym spotkaniu przyszedł czas na wręczenie nagród za udział w różnych konkursach szkolnych i ogólnokrajowych  oraz całorocznej akcji „Zbiórka makulatury”.