16 lutego 2021 17:34 | Aktualności

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla  dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez najmłodszych, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

W dniu 12.02.2021r. odbyły się dwa bale karnawałowe dla dzieci z grup przedszkolnych.

Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, myszki, delikatne motylki, kotki, piratów, duchy, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Dzieci świetnie się bawiły i eksponowały swoje piękne stroje. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm walczyka czy np; Kaczuch.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Do zobaczenia

Beata Okoniecka