21 grudnia 2020 20:20 | Aktualności

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Pracownicy Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności. Ze względów wywołanych pandemią, nie możemy spotkać się na tradycyjnej szkolnej Wigilii. Pozwólcie, że wyrażę nadzieję, że łamiąc się opłatkiem w gronie rodzinnym, każdy z Państwa choć przez chwilę pomyśli o naszej szkolnej społeczności. Osobiście, brakuje mi bezpośredniego kontaktu z Wami. Mam nadzieję, że wkrótce będzie to możliwe, a do tego czasu wszyscy dotrwajmy w zdrowiu. Niech będzie rodzinnie, bezpiecznie i świątecznie.

Dyrektor Szkoły Henryk Chojnacki