10 grudnia 2020 17:01 | Aktualności

Konkurs literacki ,,List do Świętego Mikołaja''

Konkurs adresowany był do uczniów kl. II - IV. Pierwsze miejsce zajęła uczennica kl. III - Emilia Gołębiewska, drugie miejsce uczeń kl. III - Dominik Benkie i trzecie - uczeń kl. II - Kamil Gołębiewski.

Kochany Święty Mikołaju.                            Łaguny, dn. 06.12.2020r.

Mam na imię Emilka i jestem uczennicą kl. III. Piszę do Ciebie ten list, ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.
    Z niecierpliwością czekam na Ciebie i Twoje renifery.

Emilia Gołębiewska, lat 9.