Misja szkoły "Nasza szkoła fundamentem Twojej przyszłości, bowiem ad maiora natus sum".

Aktualności

04 listopada 2020 20:35 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2020 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku szkolnym, ze względu na sytuację epidemiologiczną, był obchodzony w inny sposób, niż w poprzednich latach. Wszyscy uczniowie przyszli w tym dniu ubrani na galowo. Dyrektor szkoły – pan Henryk Chojnacki złożył życzenia nauczycielom oraz pracownikom szkoły.

W tym dniu pan dyrektor wręczył również nagrody dyrektora szkoły Paniom: Barbarze Goździewskiej, Marii Sykut oraz Ewie Kuminiarczyk.

Za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie pan dyrektor wręczył uczniom klas V-VIII stypendia naukowe.

Wraz z panią Bogumiłą Blados, pan dyrektor wręczył uczniom klasy V ich pierwsze prawo jazdy, czyli karty rowerowe.

Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Malwina Gołębiewska, przesłała nauczycielom życzenia zdrowia, wyrozumiałości i ciepła z okazji Dnia Nauczyciela. W imieniu Rady Rodziców wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły został przekazany tort, za który bardzo serdecznie dziękujemy.

Z racji niemożliwości zorganizowania apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej, poniżej zamieszczam linki z życzeniami od dzieci z przedszkola dla wszystkich nauczycieli.

https://www.youtube.com/watch?v=dt_k_Nd8HIs

https://www.youtube.com/watch?v=iCKY609Ak8M

https://www.youtube.com/watch?v=zRHAhAZ7D7M

 

Marta Pokropska

Przeczytano: 86 razy. Wydrukuj|Do góry