08 lipca 2020 09:11 | Aktualności

Dziękujemy Wam

Panie Dyrektorze, drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły, za nami wiele lekcji, przerw, wspaniałych wydarzeń,  ale także trosk  -  i  w końcu ten ostatni dzwonek oznajmiający koniec pewnego etapu w naszym życiu.

Szkoła to miejsce bliskie naszemu sercu, pozostające na zawsze w pamięci.To tu osiem lat temu zostaliśmy  włączeni w poczet społeczności szkolnej. Krok po kroku pokonywaliśmy trudności, zdobywaliśmy wiedzę by stać się ludźmi, świadomie wybierającymi drogę swojej przyszłości. Bagaż wspólnych doświadczeń i przeżyć uczynił z nas  ludzi bardzo sobie bliskich.

Czas, w którym odchodzimy jest szczególny. Radość z otrzymanego świadectwa ukończenia szkoły przeplata się ze smutkiem, gdyż nie możemy Państwa osobiście pożegnać i za wszystko podziękować.

Dedykujemy Państwu ten film i słowa płynące z głębi naszych serc.

Rodzice i uczniowie klasy VIII

Filmy: