29 czerwca 2020 16:47 | Aktualności

Szanowni Rodzice,

Ze względu na reżim sanitarny nie było, jak co roku, możliwości bezpośredniego podziękowania Państwu za współpracę i wysiłek, który wkładacie w pomoc na rzecz wykształcenia Waszych dzieci.  Tą drogą, przesyłam Wam najserdeczniejsze podziękowania. W połowie marca trzeba było zawiesić tradycyjne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Przejście na system zdalnego nauczania nie było łatwe. Wymagało zupełnie innej organizacji pracy.  Potrzebne było wsparcie ze strony rodziców oraz ich współpracy z nauczycielami i dyrektorem szkoły.

Kształcenie w domu to niecodzienna i trudna sytuacja, także dla rodziców. Dziękuję Wam za okazaną pomoc.  W tym bardzo trudnym czasie byliście ze swoimi dziećmi, motywowaliście ich do pracy i wspieraliście w nauce na odległość. To między innymi dlatego udało nam się zrealizować programy nauczania.

Dziękuję w imieniu społeczności Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej. Życzę, przede wszystkim, wspaniałego, wakacyjnego wypoczynku, no i oczywiście zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

Dyrektor Henryk Chojnacki

Filmy: