29 czerwca 2020 16:05 | Aktualności

Szanowny Panie Dyrektorze, drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice...

Kończy się rok szkolny 2019/2020. Rok wytężonej pracy. Kolejny, ale jakże wyjątkowy. Zamknięcie szkół z powodu epidemii koronawirusa postawiło nas wszystkich - nauczycieli, uczniów, a także rodziców - w sytuacji bez precedensu. Dziś, żegnając się z Państwem, pragnę podziękować za całoroczną współpracę. W szczególności dziękuję za ogromne zaangażowanie i wysiłek, jaki Państwo włożyli w organizację kształcenia na odległość i za wszelkie działania wspierające nasze dzieci w tym trudnym czasie. Dzięki Państwa staraniom uczniowie mieli możliwość dokończenia nauki poza murami szkoły.

Wszystkim uczniom gratuluję sukcesów oraz uzyskania promocji do następnej klasy. Tegorocznym absolwentom życzę, aby ukończenie szkoły podstawowej było dla Was początkiem kolejnych sukcesów edukacyjnych.

Z okazji rozpoczynających się wakacji życzę całemu Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Niech te letnie i oby słoneczne tygodnie będą dla wszystkich czasem zadbania o siebie i swoich najbliższych. I chociaż sytuacja epidemiologiczna narzuca nam pewne ograniczenia, to mam nadzieję,  że tegoroczne wakacje dadzą Państwu możliwość realizowania swoich pasji oraz poznania interesujących ludzi i miejsc.

Wierzę, że wraz z początkiem września znów zabrzmi szkolny dzwonek i wszyscy spotkamy się w murach naszej szkoły.

Łącze wyrazy szacunku.

Przewodnicząca Rady Rodziców