05 marca 2020 22:17 | Aktualności

Bal karnawałowy 2020

25 lutego odbył się w naszej szkole Bal karnawałowy. Uczestnikami były dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III wraz z opiekunami. Podczas zabawy   Pani Joanna Mossakowska z Gminnego Ośrodka Kulturalnego w Opinogórze Górnej przeprowadziła szereg konkursów dla najmłodszych. Za udział w konkursach dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody, których sponsorem był GOK w Opinogórze Górnej.  Dzieci otrzymały też słodycze ufundowane przez sklepik szkolny. W trakcie zabawy uczestnicy mogli poczęstować się słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Nad muzyką czuwali  uczniowie klasy III.  Wszyscy świetnie się bawili. Zapraszamy za rok.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

oraz klas I-III