Misja szkoły "Nasza szkoła fundamentem Twojej przyszłości, bowiem ad maiora natus sum".

Aktualności

24 lutego 2020 22:03 | Aktualności

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w Opinogórze Górnej

    Dnia 7 lutego 2020r. o godzinie 10.00  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej odbyły się po raz kolejny gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież zapobiega Pożarom”, zorganizowane przez Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Opinogórze Górnej.

   W gminnym turnieju wzięły udział trzy szkoły podstawowe z naszej gminy.: z Opinogóry Górnej, Kołaczkowa i Woli Wierzbowskiej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VI, VII i VIII: Jabłonowski Antoni, Purzycki Szymon, Tekliński Dominik, Bobińska Marita, Gołębiewska Laura, Krębski Bartłomiej i Goździewska Weronika.

Uczniowie przez przeszło godzinę pisali test sprawdzający ich wiedzę. Test składał się z dwóch części: z zadań zamkniętych i z zadań otwartych. Po sprawdzeniu przez komisję testów, zostali wytypowani zwycięzcy eliminacji gminnych. Pierwsze miejsce zajął uczeń naszej szkoły – Bartłomiej Krębski i zakwalifikował się do eliminacji powiatowych, a  II i III miejsce zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie.

13 marca 2020r. w Gumowie  Bartek będzie reprezentował naszą szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych..

   Życzymy Mu powodzenia w powiatowych eliminacjach i mamy nadzieję, że zajmie tam również I miejsce, i tym samym będzie mógł również reprezentować nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich.

Izabella Łączyńska

Przeczytano: 192 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: