10 grudnia 2019 21:37 | Aktualności

Wyjazd do kręgielni

9 grudnia odbył się wyjazd klasy IV do kręgielni Meduza w Ciechanowie.  Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu.  Większość dzieci po raz pierwszy grała w kręgle.  Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.  Uczniowie bardzo dobrze radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie kolejnych punktów. Pobyt w kręgielni zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy. Wyjazd do kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki. Było super!

Małgorzata Chojnacka