03 grudnia 2019 20:52 | Aktualności

Andrzejki

27.11.2019 r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne Andrzejki to świetna zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku. Od bardzo dawna jest  to dzień tradycyjnych  wróżb. Zorganizowaliśmy więc wspaniałą zabawę dla najmłodszych. Dzieci bawiły się wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała  ogromną ciekawość. Następnie rozpoczęła się oczekiwana zabawa przy dźwiękach znanych przebojów.  Po zakończeniu zabawy i obrzędów wróżenia wszyscy zabrali ze sobą swoje ,, andrzejkowe przepowiednie" do domu. To oczywiście tylko zabawa i tak należy ją traktować. Mamy nadzieję, że dzieci będą mile wspominać tę imprezę.

Beata Okoniecka

Marta Pokropska