11 listopada 2019 20:03 | Aktualności

Wyjazd do teatru

W listopadzie 2019 r. kolejny raz odbył się wyjazd integracyjny rodziców i nauczycieli do Warszawy. Tym razem była to sztuka  pt. „Człowiek dwóch szefów”, grana w Teatrze Komedia. Spektakl w reżyserii Tomasza Dutkiewicza  to niesamowita dawka śmiechu i stand up comedy z udziałem publiczności, okraszona muzyką Beatles'ów.

Oderwanie od codzienności w doborowej obsadzie: Klaudia Halejcio, Julia Kamińska,  Agnieszka Michalska,  Rafał Cieszyński,  Tomasz Dedek, Tomasz Dutkiewicz, Wojciech Majchrzak, Łukasz Nowicki, Robert Ostolski, Maciej Radel, Rafał Rutkowski, Maciej Wojcieszuk sprawiło, że wszyscy wrócili zadowoleni.

Barbara Goździewska