05 listopada 2019 21:13 | Aktualności

Wydajemy Własną Książkę

Dnia 25 października 2019 roku troje uczniów z klasy VII, tj. Joanna Burkacka, Patrycja Kołakowska i Maciej Brzeziński uczestniczyli w spotkaniu z Panem Robertem Miszczukiem z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie.

Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Ciechanowie i dotyczyło konkursu „Wydajemy Własną Książkę”.

Główny cel tego przedsięwzięcia to propagowanie czytelnictwa oraz rozbudzanie twórczej wyobraźni wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do podejmowania prób samodzielnej twórczości literackiej, ilustratorskiej i edytorskiej.

Zachęcam uczniów do wzięcia udziału w edycji konkursu „Wydajemy Własną Książkę”.

Anna Redwanowska