23 września 2019 19:05 | Aktualności

Pożegnania nadszedł czas...

Czasem w małym, ale szczerym słowie „Dziękuję” zawiera się więcej wdzięczności, niż w całym ogromie bogactwa słów.

Dyrektor szkoły, nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej pragną serdecznie podziękować pani Barbarze Kocięckiej za owocną współpracę oraz zaangażowanie w życie szkoły. Pani Basia uczestniczyła w pracy Rady Rodziców przez kilkanaście lat, a w latach 2013-2019 pełniła funkcję przewodniczącej Rady Rodziców. Z krótkimi przerwami wspierała społeczność szkolną pomagając, koordynując, organizując uroczystości szkolne – Wigilia, Dzień Dziecka oraz najważniejsze dla nas – przekształcenie „naszej” szkoły w ośmioklasową szkołę podstawową, to tylko nieliczne sytuacje, gdzie pani Kocięcka miała znaczący wpływ na rozwój szkoły.

Życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności.

Społeczność szkolna