20 września 2019 18:28 | Aktualności

„PIERWSZE CZYTANKI DLA…” PRZEDSZKOLAKA

–kampania społeczna Mała książka - wielki człowiek

w Gminnej Bibliotece w Opinogórze Górnej

Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki otrzyma w prezencie niezwykłą książkę „Pierwsze czytanki dla…”

W wyprawce dzieci otrzymają także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece Mały Czytelnik dostanie naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice i opiekunowie – przygotowana dla nich broszura informacyjna „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” przypomni o nieocenionej roli czytania  w rozwoju ich dziecka oraz o korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Zapraszamy do biblioteki!