11 czerwca 2019 13:28 | Aktualności

Synapsik MEN 2019-06-06

Uczniowie klasy II wzięli udział w konkursie przedmiotowym Synapsik, organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Była to sesja wiosenna i obejmowała wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej, matematycznej, społeczno-przyrodniczej i języka angielskiego. Magdalena Pszczółkowska i Antoni Skierkowski uzyska li 96% i zajęli III miejsce. Laureatami konkursu zostali także Julia Purzycka i Julianna Goździewska. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w roku następnym.

Barbara Goździewska