03 czerwca 2019 21:19 | Aktualności

Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu

27 maja 2019 r. o godzi. 8.30 w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbył się powiatowy etap Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, który został zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie.

Celem festiwalu było zainteresowanie dzieci, młodzieży i ich opiekunów tematyką zdrowia, zainspirowanie uczestników do poszukiwania treści prozdrowotnych i nowych form wyrazu oraz aktywizację środowisk szkolnych w zakresie działań prozdrowotnych.

W konkursie tym wzięło udział szereg uczestników z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z Ciechanowa i powiatu ciechanowskiego.

Naszą szkołę  reprezentowały uczennice z klasy VI : Joanna Burkacka, Laura Gołębiewska i Oliwia Czarzasta. Wykonały własnego autorstwa utwór pt: ,,Weź nie marudź”. Był to debiutancki występ naszych uczestniczek. Niestety utwór nie został wyróżniony, ale dziewczynki bogate w nowe doświadczenia, obiecały spróbować szczęścia za rok.  Jesteśmy dumni z dziewcząt i na pewno będziemy im kibicować.

Izabella Łączyńska