02 czerwca 2019 18:57 | Aktualności

Interaktywne Widowisko Multimedialne

Dnia 30.05.2019 r. uczniowie kl. IV – VIII uczestniczyli w wycieczce do Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, której celem było obejrzenie widowiska multimedialnego „jeszcze zdążę Mały Książę. Tajemnice okoliczności literackiej działalności”.  Opiekunami wyprawy były: p. Anna Redwanowska, p. Maria Sykut i p. Małgorzata Chojnacka.

Śledztwo literackie przeprowadził p. Sebastian Wątroba z serialu W11 – Wydział Śledczy.

Niektórzy uczniowie z odpowiednimi numerkami, które otrzymali przy wejściu na salę, byli zaproszeni na scenę. Przeważnie odpowiadali na pytanie prowadzącego.

Uczeń kl. VI Maciej Brzeziński miał możliwość zaprezentowania swoich zdolności z zakresu tańca / tańczył Tango z partnerką /, natomiast uczennica kl. IV Wiktoria Burkacka wcieliła się w rolę celebrytki. Wszyscy dobrze się bawili, uczestnicy byli nagradzani gromkimi brawami..

Następnie udaliśmy się do Mc Donald`s. około godz. 15:00 wróciliśmy do szkoły.

Anna Redwanowska