29 maja 2019 20:52 | Aktualności

Trzy świnki

22 maja 2019 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III wzięli udział w przedstawieniu kukiełkowym pt. „Trzy  świnki” w wykonaniu Firmy Edukacyjnej Piano z Kwidzyna. Zaprezentowana baśń   pokazała dzieciom, że w życiu nic nie przychodzi za darmo. Tylko uczciwa praca i wysiłek mogą dać coś trwałego. Ważne jest również to, żeby mimo trudności się nie poddawać. Po obejrzeniu przedstawienia dzieci mogły zrobić sobie indywidualne zdjęcie w przebraniu bajkowym oraz z całą klasą.

B. Goździewska

M. Pokropska