29 maja 2019 20:35 | Aktualności

Spotkanie z poetą

Dnia 17 maja 2019 roku gościła u nas w szkole bardzo wesoła i charyzmatyczna osoba. Mianowicie odwiedził nas pan poeta, który zaprosił do zabawy oddziały przedszkolne oraz klasę I. Zabawa polegała na tym, że bajkopisarz czytał dzieciom swoje bajki m.in. „Kaczka, co przebrała miarkę”, „Kura, co tyła na diecie”, „Paw, co ogon miał z przyjaźni”. Po każdej przeczytanej bajce autor zapraszał dzieci do wspólnej zabawy. Uczniowie mieli możliwość zmienić swój wygląd dzięki strojom, w które dzieci mogły się przebrać, następnie bawili się za pomocą balonów – tworzyli morskie fale oraz jego szum. Dzieci były niesamowicie rozbawione i zadowolone ze spotkania.

Marta Pokropska

Beata Okoniecka