17 kwietnia 2019 19:23 | Aktualności

Warsztaty - Bezpieczne korzystanie z Internetu

Dnia 3 kwietnia 2019 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczno-techniczne na temat bezpiecznego korzystania z Internetu przez dzieci z oddziałów przedszkolnych. Na początku pani prowadząca przeprowadziła pogadankę, a następnie rozdała dzieciom książeczki, w których pracowały. Dzieci z entuzjazmem przystąpiły do pracy. Wycinały robota, którego  trzeba było posklejać, kolorowały komputer, wyszukiwały różnice oraz szukały odpowiedniej drogi w labiryncie. Celem warsztatów było uświadomienie dzieciom jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa przy korzystaniu z Internetu. Na koniec wszyscy uczestnicy dostali upominki.

Beata Okoniecka

Marta Pokropska