12 kwietnia 2019 15:29 | Aktualności

Drodzy rodzice i uczniowie klasy ósmej

Pragnę przypomnieć, że w dniach 15 – 17 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy ósmej mają obowiązek zdawać egzamin:

- 15.04. 2019 r. z  języka polskiego,

- 16.04.2019 r. z matematyki,

- 17.04.2019 r. z języka angielskiego.

Bardzo proszę, aby uczniowie ósmej klasy zgłosili się na egzamin, najpóźniej na godzinę 8 15 każdego dnia, w którym odbywał się będzie egzamin. Należy zabrać ze sobą czarno piszący długopis, na matematykę linijkę, można też ze sobą mieć wodę do picia w butelce. Telefony proszę zostawić w domu, a jeśli je zabierzecie ze sobą, to trzeba będzie zostawić je u przewodniczącego zespołu nadzorującego egzamin.

Życzę powodzenia

Dyrektor szkoły Henryk Chojnacki