06 kwietnia 2019 14:56 | Aktualności

Drodzy Rodzice

W związku z doniesieniami medialnymi oraz decyzją Zarządu Oddziału Powiatowego ZNP w Ciechanowie informuję, że w dniu 8 kwietnia 2019 r. rozpoczyna się strajk pracowników szkoły. Nie mniej jednak do dziś nie mam informacji kto z pracowników będzie strajkował. Dyrektorowi szkoły prawo nie pozwala zawiesić zajęć szkolnych. Dlatego też oświadczam, że uczniowie będą mieli zorganizowane zajęcia opiekuńcze, chyba że nikt z pracowników nie przystąpi do strajku, wówczas odbędą się planowe zajęcia lekcyjne. Nawiązując do wcześniejszej informacji pragnę zapewnić Państwa, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z planem w dniach 15-17 kwietnia 2019 r. W tej sprawie mam gwarancję ze strony nauczycieli naszej szkoły, jak również członków komisji nadzorującej z innych szkół.

Henryk Chojnacki

Wola Wierzbowska, 05.04.2019 r.