23 marca 2019 20:58 | Aktualności

Posłanka na Sejm RP z wizytą w Szkole Podstawowej

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej gościli w swojej szkole posłankę na Sejm RP Panią Annę Ewę Cicholską. Spotkanie to odbyło się w poniedziałek 18 marca 2019r, w którym uczestniczyły klasy I-VIII. Wywiad prowadziło dwoje uczniów klasy VIII – Amelia Chojnacka i Radosław Kocięcki. Na wstępie uczniowie przedstawili sylwetkę oraz karierę zawodową Pani Anny Cicholskiej wszystkim zgromadzonym. Dalsza część rozmowy dotyczyła pracy posła, roli sejmu oraz ich kompetencji i działań. Spotkanie było ciekawe i inspirujące. Na zakończenie uczniowie wręczyli podziękowanie Pani poseł, a także poprosili o wpis do kroniki szkolnej. Do podziękowań dołączył się również Pan Dyrektor wręczając Pani Annie Cicholskiej bukiet kwiatów.

Agnieszka Wilińska