23 marca 2019 20:27 | Aktualności

Międzyszkolny konkurs piosenki - ,, Bitwa na głosy o Złotą Nutę”.

Chór Szkoły Podstawowej im. Z. Krasińskiego w Opinogórze Górnej z dyrygentem panią Elżbietą Grzejdą zaprosił wszystkich kochających śpiew, muzykę, zabawę i rywalizację na przygodę z muzyką - do międzyszkolnego konkursu piosenki ph.: ,, Bitwa na głosy o Złotą Nutę”.
Pierwsza z trzech etapów konkursu - ,,Ulubiona piosenka”, odbyła się 18 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Opinogórze Górnej.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Aleksandra Kołakowska z oddziału przedszkolnego, która zaśpiewała piosenkę pt.: ,, Słoneczna wycinanka”, Julianna Goździewska z klasy II , wystąpiła z utworem pt.: ,, Tańcz, tańcz, tańcz”, której towarzyszyły tancerki z klasy – Magdalena Pszczółkowska i Julia Purzycka oraz Weronika Goździewska z klasy VII, zaprezentowała utwór pt.: ,,Źyj”.
Wszystkie dziewczynki wypadły znakomicie , otrzymały pochwały za piękne wykonanie piosenek i uznanie jury oraz przeszły do następnego etapu ,, Bitwy na głosy o Złotą Nutę”, który odbędzie się w kwietniu.
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom konkursu i będziemy kibicować w następnym etapie!

Izabella Łączyńska