03 marca 2019 19:02 | Aktualności

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom"

20 lutego 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej  odbyły się po raz kolejny eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież zapobiega pożarom", do których przystąpiły wszystkie szkoły podstawowe naszej gminy.
   Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Bartłomiej Krębski z kl. VI, Weronika Goździewska z kl. VII, Jakub Goździewski z kl. VIII i Wiktor Moczulak z kl. VIII.
   Wszyscy uczniowie pisali test składający się z pytań otwartych i zamkniętych, z którego to można było uzyskać maksymalną liczbę 120 punktów.
   Najlepszy wynik wśród uczniów  - 110 pkt otrzymał uczeń naszej szkoły Bartłomiej Krębski. Zajął I miejsce, II i III miejsca zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie. Grupowo I miejsce zajęła szkoła w Kołaczkowie, II miejsce Opinogóra Górna a nasza szkoła zajęła III miejsce.
   Gratulujemy Bartkowi wspaniałego wyniku i życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 15 marca 2019 r. w Ciechanowie.

Izabella Łączyńska