11 lutego 2019 18:41 | Aktualności

DBI 2019

W dniach 11-15 lutego 2019r. obchodzimy Tydzień Bezpiecznego Internetu 2019. To już kolejna edycja tej akcji na terenie naszej szkoły. Działania profilaktyczne podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, który w tym roku miał miejsce 5 lutego. Hasło tegorocznej edycji: „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.

Nasza szkoła kolejny raz podejmuje liczne działania, które zmierzają do realizacji celów wpisanych w obchody DBI. W każdej klasie odbędą się zajęcia poświęcone tematyce zagrożeń w sieci oraz zasad bezpiecznego korzystania z niej. Chętni uczniowie mogą wziąć udział w wybranym konkursie.