08 lutego 2019 20:28 | Aktualności

Choinka szkolna

26 stycznia 2019 roku  o godzinie 10:00 rozpoczęła się choinka szkolna dla dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych oraz klas I, II i III. Wszyscy  świetnie bawili się na pięknie udekorowanej sali przy wspaniałej muzyce. O godzinie 11:00 odbyło się przedstawienie choinkowe pt: ,,Pokój Joli", przygotowane przez oddział przedszkolny, pod opieką pani Beaty Okonieckiej. Rodzice, nauczyciele, dzieci oraz wszyscy goście z ciekawością wnikliwie śledzili przebieg wystawionego przedstawienia. Aktorzy  byli odpowiednio ucharakteryzowani i przebrani. Dzieci wcieliły się w role zabawek w pokoju Joli- dziewczynki, która na początku nie dbała o porządek w swoim pokoju, lecz zrozumiała w końcu, że nie można zaniedbywać swoich obowiązków i trzeba po sobie sprzątać. Po przedstawieniu  dzieci zostały poproszone  do swoich klas, gdzie wychowawcy rozdali  każdemu słodką przekąskę w postaci soczku i wafelka.   Po zdrowej przekąsce wszyscy bawili się dalej. Podczas zabawy choinkowej organizowanych również było wiele konkursów dla dzieci, z wykorzystaniem chusty animacyjnej, klocków, liny do przeciągania, specjalnych mat do chodzenia itd.  W zabawie choinkowej uczestniczyli także rodzice, nauczyciele, pan dyrektor. Nasza wspaniała impreza zakończyła się o godzinie 14:00. Następnie rozpoczęła się choinka dla klas starszych od IV do VIII, gdzie dalej trwała wspaniała zabawa.

Beata Okoniecka