09 grudnia 2018 20:18 | Aktualności

Dyskoteka andrzejkowa

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii. Z tej okazji pod koniec listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. W dniu imprezy sala gimnastyczna zamieniła się w ,,salę wróżb”. Uczniowie klas IV-VIII mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Nie zabrakło też wspólnej zabawy w tradycyjnym kółku, jak również tańców w parach.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.

Małgorzata Chojnacka

Maria Sykut