22 stycznia 2018 18:16 | Aktualności

Choinka szkolna

13 stycznia 2018 roku  o godzinie 13:00 rozpoczęła się choinka szkolna. Wszyscy  świetnie bawili się na pięknie udekorowanej sali przy wspaniałej muzyce. Wśród dzieci bawiących się na choince znaleźli się także nasi absolwenci, którzy obecnie uczęszczają do Gimnazjum w Opinogórze Górnej, a także do szkół ponadgimnazjalnych.  Cieszymy się bardzo, że nie zapomnieli o naszej szkole i z chęcią odwiedzają ją. O godzinie 15:00 odbyło się przedstawienie choinkowe pt: ,,Straszna zima”, przygotowane przez oddział przedszkolny, pod opieką pani Beaty Okonieckiej. Rodzice, nauczyciele, pan dyrektor, dzieci oraz wszyscy goście z ciekawością wnikliwie śledzili przebieg wystawionego przedstawienia. Aktorzy  byli odpowiednio ucharakteryzowani i przebrani. Dzieci wcieliły się w role leśnych zwierząt, którym pomaga przetrwać złą zimę leśniczy. Po przedstawieniu pan dyrektor  zaprosił dzieci  do swoich klas  na  poczęstunek w postaci wafelka i soczku. Po zdrowej przekąsce wszyscy bawili się dalej. W zabawie choinkowej uczestniczyli także rodzice, nauczyciele, pan dyrektor. Nasza wspaniała impreza zakończyła się o godzinie 19:00.

Choinka szkolna 2018