28 listopada 2018 19:50 | Aktualności

Cyrk SZOK

Dnia 15 listopada odwiedził naszą szkołę cyrk Szok. Zaprezentowano uczniom mnóstwo pokazów, sztuczek, był również niezwykle interesujący pokaz akrobatyki. Na początku występu mogliśmy trochę się pośmiać – wystąpił dla nas klaun, który bardzo rozśmieszył publiczność, zwłaszcza tę najmłodszą. Klaun ze swojej skrzyni wyjął bardzo długiego węża, którego niektórzy uczniowie mieli możliwość dotknąć, potrzymać i pogłaskać. Kolejny punkt występu to sztuczki z udziałem uroczego pudelka  – dzieci były zachwycone. Następnie pan na szczudłach, wraz z udziałem dzieci, pokazywał swoje umiejętności żonglerskie. W tej dyscyplinie sprawdził się również pan dyrektor – Henryk Chojnacki, który zaskoczył swoimi żonglerskimi sztuczkami uczniów oraz nauczycieli. Później jeden z panów zaprezentował pokaz akrobatyki. Jego występ był niesamowity. Na koniec zatańczył ogromny miś, który bardzo podobał się uczniom. Podczas występu wszyscy świetnie się bawili i byli bardzo zadowoleni z występu.

Pokropska Marta