28 listopada 2018 23:04 | Aktualności

Rozśpiewana Nutka

21.11.2018 r. odbył się XVIII  gminny konkurs piosenki dziecięcej: ,,Rozśpiewana Nutka' 2018" organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Opinogórze Górnej. W konkursie wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej. Celem konkursu była promocja dziecięcej twórczości artystycznej i wyłowienie najbardziej umuzykalnionych wokalistów z terenu gminy. Swoje zdolności  wokalne zaprezentowali następujący uczniowie naszej szkoły:
- Aleksandra Kołakowska,  Lena Przewodowska, Alicja Pęczkowska, Magdalena Czarzasta z oddziału przedszkolnego

- Julianna Goździewska z klasy drugiej

- Zuzanna Kołakowska z klasy czwartej

- Marita Bobińska, Amelia Pacek z klasy piątej

- Laura Gołębiewska, Joanna Burkacka, Oliwia Czarzasta z klasy szóstej

- Weronika Goździewska, Aleksandra Grabowska z klasy siódmej

Wszyscy uczestnicy konkursu dostali nagrody. Osoby szczególnie wyróżnione za piękny śpiew to Weronika Goździewska, która zajęła pierwsze miejsce oraz Amelia Pacek zajmując drugie miejsce w konkursie. Na wyróżnienie zasłużyła także Julianna Goździewska. Bardzo cieszymy się z osiągnięć naszych uczniów.

Beata Okoniecka