20 listopada 2018 21:48 | Aktualności

Dopalacze i środki odurzające

16 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców i nauczycieli z dzielnicowym Gminy Opinogóra Górna sierż. szt.  Arturem Karwowskim. W ramach  profilaktyki, dzielnicowy przeprowadził pogadankę na temat substancji psychoaktywnych oraz zademonstrował atrapy dopalaczy i środków odurzających, z którymi mogą się zetknąć nasi uczniowie. Zapoznał także  zebranych z ewentualnymi sposobami przechowywania tych szkodliwych substancji. Poinformował również rodziców i nauczycieli jak mają się zachować w przypadku, gdy zauważą, że dziecko jest pod wpływem substancji odurzających lub je posiada.

Barbara Goździewska