05 października 2018 16:03 | Aktualności

Boisko wielofunkcyjne

28 września oddano do użytku nowo wybudowany obiekt sportowy. Boisko posiada wymiary 20m x 10m, podłoże wykononano z kostki betonowej na którym ułożono plastikowe maty. Całość ogrodzono siatką piłkochwytową o wysokości 4m. Na boisku można grać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę reczną, piłkę nożną i tenisa ziemnego. Obiekt spełnia oczekiwania uczniów naszej szkoły, chętnie wykonują ćwiczenia w ramach zajęć wychowania fizycznego i zajęć pozalekcyjnych.

Panu Wójtowi Gminy Opinogóra Górna Piotrowi Czyżykowi dziękujemy za podjęcie decyzji i działań, które przyczyniły sie do powstania tak pięknego i potrzebnego obiektu, a rodzicom za wsparcie na które zawsze możemy liczyć.