02 października 2018 19:50 | Aktualności

Fabryka Pomysłów

28.09.2018r dzieci z zerówki wzięły udział w warsztatach organizowanych w Ciechanowie pt:,, Mydełkowy zawrót głowy". Na zajęciach warsztatowych panie animatorki prowadziły bardzo ciekawe formy zajęć, na których dzieci wykonały kolorowe, pachnące pomarańczą, przepiękne mydełka, które na pewno posłużą w domu do mycia rączek. Każde dziecko mogło zrobić mydełko według własnego pomysłu, wykorzystując różne elementy na przykład zasuszone kwiatki czy owoce. Następnie panie zalewały mydełkowe  foremki  płynnym mydłem, które zastygało. Gotowe mydełka zostały zapakowane w ozdobną folię i mydlane dzieła były gotowe do zabrania ze sobą do domu. W między czasie dzieci mogły skorzystać z sali zabaw z kulkami oraz pobawić się przy muzyce w zabawy proponowane przez panie. Nie ominął nas również słodki poczęstunek w postaci soczków i ciepłych lodów. Zabawa była bardzo udana.

Beata Okoniecka