27 września 2018 21:00 | Aktualności

Wyjazd na kręgle!

Dnia 26 września 2018 r. uczniowie kl. VI pod opieką p. Anny Redwanowskiej pojechali na kręgle do Ciechanowa.
Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności fizycznej i ruchowej dzieci, poznanie techniki i taktyki gry w kręgle, ukazanie aktywnych form spędzania wolnego czasu i uczczenie Dnia Chłopaka.
Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowo rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz za każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy przy imionach dzieci pojawiały się punkty. Dwie godziny gry szybko minęły.
Po wspólnej zabawie czekała już na wszystkich zamówiona pizza. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni z wycieczki.

Anna Redwnowska