09 czerwca 2018 19:49 | Aktualności

Wycieczka do Olsztyna

Dnia 7.06.2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Olsztyna. Program wycieczki zawierał wizytę w parku linowym, aquaparku „Pluski”, oraz w restauracji Mc Donald.

Pierwszym punktem naszej wyprawy do krainy jezior było zmierzenie się z torem przeszkód o średnim i wyższym stopniu trudności w parku linowym Hardcore. Nasi uczniowie mistrzowsko pokonywali tory oczywiście pod okiem wyszkolonych oraz doświadczonych instruktorów.

Po wysiłku na wysokościach przyszedł czas na zasłużony posiłek w restauracji McDonald w Olsztynie.

Następnie wycieczka dotarła do ostatniego punktu mianowicie wizyty w aquaparku. Uczniowie z wielkim entuzjazmem korzystali ze zjeżdżalni Kamikaze, z rwącej rzeki, jacuzzi wewnętrznego, 2 zewnętrznych z koloroterapią oraz solankowego, brodzika dla dzieci, masaży wodno-powietrznych.

Wszyscy wrócili relaksowani, z naładowanymi bateriami.