10 czerwca 2018 19:35 | Aktualności

Dzień Dziecka

Dnia 4 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Impreza rozpoczęła się o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej. Na początku pan dyrektor powitał wszystkich i złożył dzieciom życzenia z okazji ich święta. Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy dla najlepszych biegaczy podczas „Biegu dla Niepodległej”. Dyplomy zostały również wręczone uczniom, którzy zajęli najlepsze miejsca w konkursie plastycznym pod tytułem „Nasza Polska Niepodległa”. Pierwsze miejsca w trzech kategoriach wiekowych zajęli kolejno:

- Aleksandra Kołakowska – oddział przedszkolny;

- Emil Bobiński – klasa II;

- Laura Gołębiewska – klasa V.

Następnie pani B. Blados, pan dyrektor wraz z przedstawicielem Policji w Ciechanowie wręczyli uczniom klasy IV karty rowerowe. Policjanci rozdali również dzieciom odblaski. Na zakończenie uczennica klasy VII Amelia Chojnacka przedstawiła wszystkim zebranym prezentację multimedialną pod tytułem „Trzymaj formę”. Uczennice z klas IV, VI i VII wykonały taniec promujący trzymanie dobrej formy. Potem wszyscy udali się na boisko szkolne, by uczestniczyć we wszystkich atrakcjach, które zostały przygotowane z myślą o dzieciach. Na boisku czekały już fotobudka oraz zjeżdżalnia, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Owe atrakcje zostały zasponsorowane przez kółko rolnicze w Woli Wierzbowskiej. Dodatkowo dzieci zabawiała firma animacyjna Agnes - Art, która nikomu nie pozwoliła się nudzić. Podczas zabawy dzieci miały możliwość zjeść kiełbaski z grilla, przygotowane przez rodziców dzieci, które zasponsorował GOK w Opinogórze Górnej. Dzieci zostały poczęstowane lodami, które pozwoliły ochłodzić się w ten gorący dzień. Zostały one ufundowane przez sklep spożywczy pana Kosika. Uczniowie mieli również możliwość pomalowania buziek oraz włosów. Wszyscy wyglądali tak kolorowo. Dodatkowo uczniów zabawiały dwie maskotki z bajek – były to Marshall oraz Poppy – ulubieńcy najmłodszych. Dzieci robiły sobie z nimi zdjęcia oraz wspólnie się bawili. Wszyscy odebrali też soki. Dodatkowo czas umilała muzyka. Cała impreza zakończyła się o godz. 12,00. Wszyscy bawili się świetnie i wrócili do domów bardzo zadowoleni.

Dziękujemy bardzo wszystkim za wspaniałą zabawę oraz dziękujemy również sponsorom, którzy pomogli nam tak wspaniałą uroczystość zorganizować.