11 marca 2018 19:20 | Aktualności

Turniej Wiedzy Pożarniczej

02 marca 2018 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież zapobiega pożarom". W eliminacjach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych: Kołaczkowa, Opinogóry i Woli Wierzbowskiej.  Uczniowie pisali test składający się z 30 pytań zamkniętych i 20 pytań otwartych. Maksymalną ilość punktów -120 mógł otrzymać uczeń, który bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania. Naszą szkołę reprezentował tylko uczeń klasy V Bartłomiej Krębski, który okazał się liderem i w tym roku. Bartek uzyskał 107 pkt i zajął I miejsce indywidualnie.
W kategorii szkół zajęliśmy również I miejsce. Gratulujemy! Bartkowi i trzymamy kciuki - 16 marca na eliminacjach powiatowych, które odbędą się w Ciechanowie.