04 lutego 2018 20:11 | Aktualności

Szewczyk Dratewka na planie filmowym

Dnia 26 października 2017 roku uczniowie z oddziałów przedszkolnych oraz z klas I-III mieli możliwość uczestnictwa w wycieczce do Ciechanowa na przedstawienie pt. „Szewczyk Dratewka na planie filmowym”. Było to widowisko połączone z dużą ilością informacji dotyczących świata filmu, produkcji filmowej.  Dla niektórych uczniów było to niezwykła przygoda – mieli możliwość poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Po wejściu do sali kinowej czworo z naszych uczniów dostało specjalne bilety, które umożliwiły im wcielić się w poszczególnych aktorów na scenie. Po pokazie, gdzie nasi uczniowie występowali, przedstawienie zostało odpowiednio zmontowane przez organizatorów przedstawienia. Powstał film, gdzie możemy obejrzeć naszych kolegów i koleżanki w kreacjach aktorskich. Osoby, które wcieliły się w aktorów to: Pęczkowska Alicja, Benkie Dominik, Goździewska Julianna oraz Pokropski Maciej. Poniżej podajemy link, gdzie można obejrzeć ową produkcję. Miłego oglądania.