26 listopada 2017 21:04 | Aktualności

Rozśpiewana Nutka

23.11.2017 r. odbył się XVII  gminny konkurs piosenki dziecięcej: ,,Rozśpiewana Nutka' 2017" organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Opinogórze Górnej. W konkursie wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej. Celem konkursu była promocja dziecięcej twórczości artystycznej i wyłowienie najbardziej umuzykalnionych wokalistów z terenu gminy. Swoje zdolności  wokalne zaprezentowali następujący uczniowie naszej szkoły:

- Aleksandra Kołakowska, Emilia Gołębiewska, Kamil Gołębiewski, Lena Przewodowska, Alicja Pęczkowska, z oddziału przedszkolnego

- Julianna Goździewska, Magdalena Pszczółkowska z klasy pierwszej

- Marita Bobińska, Kinga Bobińska z klasy czwartej

- Patrycja Kołakowska, Laura Gołębiewska, Joanna Burkacka z klasy piątej

- Weronika Goździewska z klasy szóstej

Wszyscy uczestnicy konkursu dostali nagrody. Osoby szczególnie wyróżnione za piękny śpiew to Weronika Goździewska, która zajęła pierwsze miejsce oraz Marita Bobińska zajmując trzecie miejsce w konkursie. Pani Zofia Pikus gratulowała wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie.