08 listopada 2017 13:40 | Aktualności

Spotkanie z redaktorem Tygodnika Ciechanowskiego

Dnia 7 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z redaktorem Tygodnika Ciechanowskiego, panem Romanem Nadajem adresowane do uczniów klas IV – VII. Na sali gimnastycznej obecni byli również dyrektor szkoły p. Henryk Chojnacki, wychowawczyni kl. VII -  p. Małgorzata Chojnacka i wychowawczyni kl. V – p. Anna Redwanowska.

Pan redaktor opowiadał uczniom o swojej dziennikarskiej pracy i odpowiadał  na licznie zadawane pytania.

W swojej wypowiedzi dziennikarz podkreślił, że od dwóch lat zajmuje się wykonywaniem zdjęć. Jest fotoreporterem. Zajęcie swoje traktuje jako pasję, hobby.

Radosław Kocięcki i Patrycja Kołakowska wręczyli panu redaktorowi piękny bukiet róż i podziękowali za przybycie do naszej szkoły.

Kończąc wizytę niecodzienny gość skierował ciepłe słowa do uczniów i wykonał im zdjęcia swoim aparatem.

Anna Redwanowska