05 listopada 2017 20:29 | Aktualności

Sprawozdanie z wycieczki do Centrum Kultury  i Sztuki w Ciechanowie

Dnia 26października 2017 r. uczniowie kl. V – VII oraz jedna uczennica z kl. IV uczestniczyli w Widowisku Telewizyjnym pt. „Talent Show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych. Opiekunami wycieczki były: p. Anna Redwanowska, p. Maria Sykut i p. Małgorzata Chojnacka.

Spod szkoły wyjechaliśmy o godzinie 11:10. Do Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie dotarliśmy o godz. 11:30.  Przed wejściem na salę kinową były rozdawane bilety szczęścia, dzięki którym mieliśmy możliwość zaprezentowania swoich zdolności z zakresu tańca, śpiewu, recytacji wierszy.

Mieliśmy okazję zobaczyć na czym polega praca ekipy filmowej. Nad całością spektaklu czuwał reżyser i inne osoby, takie jak: kierownik planu, oświetleniowiec, dźwiękowiec.

Jako pierwsza w teledysku udział wzięła Zofia Przewodowska. Następnie swoje umiejętności taneczne zaprezentowała Domicela Wojtasiak.

Prowadzący wśród publiczności rozdali cztery „Jokery”. Otrzymały je m.in. dwie uczennice z kl. VII – Dominika Wojtasiak i Wiktoria Sadowska. Dziewczynki przedstawiły gimnastykę artystyczną. Cała widownia biła im brawa.

W drodze powrotnej udaliśmy się do Mc`Donalds. Do szkoły wróciliśmy o godz. 14:30.

Widowisko telewizyjne bardzo nam się podobało. Publiczność świetnie się bawiła.

Weronika Goździewska

Kacper Ćmoch