30 września 2017 17:23 | Aktualności

„Zaprzyjaźnić się z książkami, dumą swojej szkoły być…”

Tak śpiewały dzieci z klasy I podczas  ślubowania i pasowania na uczniów w dniu 29 września 2017 r. Wykazały się również wiedzą na temat zachowania w szkole, znajomością przyborów szkolnych. Otrzymały Akty pasowania, słodycze i odblaski  od Pana Dyrektora i  gości obecnych na uroczystości: Pana Wójta Gminy Opinogóra Górna Piotra Czyżyka , przedstawiciela Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Jarosława Wielechowskiego i   Policjanta Dzielnicowego Tomasza Żebrowskiego. Uczniowie klas II i III wręczyli pierwszakom skakanki. Na uroczystości obecni byli także rodzice, którzy z dumą patrzyli na swoje dzieci wkraczające w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. św. St. Kostki w Woli Wierzbowskiej.

Filmy: