Misja szkoły "Nasza szkoła fundamentem Twojej przyszłości, bowiem ad maiora natus sum".

Sukcesy

Rok szkolny 2017/2018

Albus 2018

Amelia Chojnacka uczennica klasy VII- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2018


Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym „Nasza gmina, powiat, województwo” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika:

I miejsce zajął Radosław Kocięcki

II miejsce zajęła Amelia Chojnacka

wyróżnienie otrzymał Wiktor Moczulak


 Synapsik MEN 2018

 Julia Purzycka 43pkt./44pkt.

 Julianna Goździewska 43pkt./44 pkt.


Turniej Wiedzy Pożarniczejp

Bartłomiej Krębski III miejsce w eliminacjach gminnych


 Turniej Wiedzy Pożarniczej

Bartłomiej Krębski I miejsce w eliminacjach powiatowych

Rok szkolny 2016/2017

Kacper Moderacki uczeń klasy IV- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matemarycznego Albus 2017

Radosław Kocięcki uczeń klasy VI - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017


Powiatowy VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa":

Tomasz Morawski uczń klasy II otrzymała II miejsce

Julia Purzyck uczennicy oddziału przedszkolnego zdobyła III miejsce w kategorii klas 0 - III.


Turniej Wiedzy Pożarniczejp

Bartłomiej Krębski I miejsce w eliminacjach powiatowych

Rok szkolny 2015/2016

Anna Nałęcz uczennica klasy VI- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2016

Rok szkolny 2014/2015

Anna Nałęcz uczennica klasy V- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Albus 2015

Piotr Kołakowski uczeń klasy VI- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2015


Szymon Purzycki - Lauret Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek

Szymon Purzycki - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym EDI

Dominik Tekliński - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym EDI

Rok szkolny 2013/2014 

 Ogólnopolski konkurs ekologiczno-przyrodniczy w edukacji wczesnoszkolnej

 Jakub Goździewski  I miejsce.

Weronika Kłosińska II miejsce.

Antoni Król i Radosław Kocięcki III miejsce,

Amelia Chojnacka IV miejsce.

Julia Krajewska, Domicela Wojtasiak, Sonia Lipińska i Wiktor Moczulak - wyróżnienia. 


 

Powiatowy konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”

Adrian Kołakowski zajął II miejsce w kategorii chłopców – w nagrodę otrzymał aparat cyfrowy,

Katarzyna Brzezińska zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt i otrzymała odtwarzacz MP4


Ogólnopolska olimpiada „Olimpusek” 2014

Najlepsze wyniki, powyżej średniej krajowej osiągnęli:

Amelia Chojnacka,

Radosław Kocięcki,

Sonia Lipińska,

Antoni Król. 


Konkurs rejonowy LIGA ZADANIOWA

wyróżnienie - Hubert Kaczorek


Uczniowie, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2013/2014 średnią ocen powyżej 4,75:

Klasa IV

Goździewski Rafał - średnia ocen 5,27

Okoniecki Rafał - średnia ocen 5,18

Sosnawski Piotr - średnia ocen 4,91

Klasa V

Golanowska Kinga - średnia oce 5,27

Kołakowski Piotr - średnia ocen 5,09

Wernik Aleksandra - średnia ocen 5,0

Klasa VI 

Brzezińska Katarzyna - średnia ocen 5,11

Kołakowski Hubert - średnia ocen 4,78             Kuczyński Hubert - średnia ocen 4,78

 


Przedmiotowy konkurs z matematyki 

zakwalifikowanie do etapu rejonowego: Hubert Kołakowski, Hubert Kaczorek 

 


Rok szkolny 2012/2013

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom" 
wyróżnienie-Mateusz Benkie


26.04.13. Konkurs plastyczny pt. "Ilustracja do wierszy J.Tuwima" zorganizowany we współpracy z Biblioteką Publiczną  dla dzieci w Ciechanowie
II miejsce -Rafał Gożdziewski
wyróżnienie - Rafał Okoniecki
wyróżnienie- Natalia Lewandowska


25.04.13. Szkolny konkurs plastyczny "Narkotyki droga do HIV"
nagroda główna - Aleksandra Król
wyróżnienie - Natalia Kuminiarczyk, Wiktoria Bękarska


21.04.13. Szkolny konkurs plastyczny "Serfuję. Respektuję"
I miejsce - Izabela Wilkowska
II miejsce - Natalia Kuminiarczyk
III miejsce - Łukasz Ossowski


21.03.13 Obchody Pierwszego Dnia Wiosny
Konkurs wiedzy i umiejętności

W kategorii klas I-III:
I miejsce - Klasa II
II miejsce - Klasa I
III miejsce -Klasa III
W kategorii klas IV-VI:
I miejsce - Klasa V
II miejsce - Klasa IV
III miejsce Klasa VI
Konkurs recytatorski dla klas IV-VI:
I miejsce -Izabela Wilkowska i Julia Moczulak
II miejsce - Aleksandra Król
III miejsce - Anita Spysińska


marzec - Gminny konkurs wielkanocny "Karta Świąteczna, Stroik Wielkanocny"
21 nagród - klasy O-VI


08.03.13. Konkurs recytatorski  dla klas I-III "Wiersze dla dzieci - J. Tuwima"
I miejsce - Aleksandra Grabowska
II miejsce - Natalia Lewandowska, Kacper Ćmoch
III miejsce - Sandra Baprawska
wyróżnienia: Wiktor Moczulak, Radek Kocięcki, Weronika Tomczak, Kaja Jabłonowska


14.02.13 - Szkolny konkurs plastyczny na kartę walentynkową
I miejsce -Izabela Wilkowska
II miejsce - Natalia Kuminiarczyk, Aleksandra Wernik
III miejsce - Natalia Kowalska, Wiktor Przewodowski
wyróżnienia: Dawit Kłosiński, Honorata Mućka, Hubert Kuczyński, Katarzyna Brzezińska


21.12.12 - Konkurs na najładniej udekorowaną klasę z okazji świąt Bożego Narodzenia
nagroda główna - klasa III
wyróżnienia - klasa 0, I, II, IV, V, VI


Gminny konkurs piosenki dziecięcej w Opinogórze Górnej "Rozśpiewana Nutka" 2012/2013
Nagrody: W kat. oddział zerowy zajęli; II miejsce Patrycja Kołakowska, III miejsce Karol Jezierski
            W kat. kl. I-III
            - III miejsce - Wiktor Moczulak II
            W kat. IV-VI
            - II miejsce - Honorata Mućka kl. V


listopad - Powiatowy konkurs "Trzymaj formę" promujący aktywność fizyczną i zdrowy styl życia zorganizowany przez Inspektorat Sanitarny w Ciechanowie.
Wiktor Przewodowski zakwalifikował się do 10 najlepszych.


listopad - III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera Rządu Donalda Tuska